full
border
#666666
https://iplisy.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
https://iplisy.pl/
#8c8c8c
style3
Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar
506385990

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stosowane głównie z myślą o zabezpieczeniu przed wandalizmem i włamaniem, chronią tez nasze wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń Są tez doskonałym izolatorem termicznym jak i akustycznym. Doskonale chronią nas też przed złymi warunkami atmosferycznymi takimi jak; porywisty wiatr, grad, deszcz, śnieg. Rolety możemy idealnie wkomponować w cała resztę domu, dostępne są różne kolory jak i okleiny drewnopodobne, które wspaniale komponują się z okleinami okiennymi. Aby zapewnić jak najlepszy komfort użytkowania naszych rolet oraz ich bezproblemową obsługę, istnieje możliwość stosowania różnego rodzaju napędu: standardowego manualnego jak i elektrycznego

Rolety zewnętrzne elewacyjne (adaptacyjne) to rodzaj rolet przeznaczonych głównie do budynków w których okna są już zamontowane. Rolety adaptacyjne oparte są na bazie skrzynki aluminiowej, zakładane na prowadnice aluminiowe. Najczęściej taką roletę montuje się do ramy okiennej, ewentualnie do elewacji budynku.

Rolety zewnętrzne system podtynkowy stosowany przede wszystkim w nowo wznoszących budynkach. Skrzynka z roleta po wykonaniu elewacji jest niewidoczna. Montaż rolety nie wymaga ingerencji w konstrukcje okna czy drzwi. Wymaga to jednak na etapie projektowania zostawienia wnęki w nadprożu okiennym.

Rolety zewnętrzne system na okienny (nadstawny) ten rodzaj rolety możemy zamontować w nowo wznoszących budynkach ewentualnie w budynku w którym jest wymieniana stolarka okienna. Roleta ta nadkładana jest na ramę okna i montowana jako zestaw razem z oknem, i montowana jest we wnęce okiennej. Dostęp serwisowy do skrzynki, możliwy jest od wewnątrz pomieszczenia, poprzez klapkę rewizyjną.

default
Ładuję zawartość...
magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off