full
border
#666666
https://iplisy.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
https://iplisy.pl/
#8c8c8c
style3
Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar
506385990

Rolety

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to osłony okienne wykonane z najwyższej jakości tkanin, specjalnie zaimpregnowanych co zabezpiecza materiał przed blaknięciem. Posiadamy również tkaniny gumowane, które w 100% pozwalają zaciemnić wnętrze, tkaniny w których jedna warstwa jest pokryta perłowa poświata, zabezpiecza nasze wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem i odbija promienie słoneczne. Ciekawym rozwiązaniem jest roleta DZIEŃ NOC, która spełnia funkcje dekoracyjna jak i pozwala nam na swobodne dozowanie naturalnego światła. Posiada ona dwie płaszczyzny materiału które mijają się wobec siebie, stanowiąc całkowite zaciemnienie lub pozwala na częściowy przepływ światła, bez zwijania całej rolety.

Rolety materiałowe w kasecie chronią nas przed przenikaniem promieni słonecznych, poprzez zastosowane prowadnice, które tez utrzymują materiał przy szybie nawet przy uchylonym oknie. Zastosowany jest również mechanizm samohamujący, dzięki któremu nie musimy za każdym razem mocować łańcuszka w uchwycie.

Rolety materiałowe wolno wiszące jak sama nazwa wskazuje nie posiadają kasety i prowadnic , taka roleta doskonale nadaje się jako ekran do projekcji filmów, jak również do podziału pomieszczeń.

 

default
Ładuję zawartość...
magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off